باز بوی گند ماه مهر در هوا پیچید!

سلام به دوستای گل خودم!
حالتون خوبه؟

خب! بعد از مدت ها انتظار بالاخره اول مهر شیرین و زیبا از راه رسید(از افعال معکوس استفاده کردم!)

خب! تابستون خیلی خیلی خوش گذشت و کلی حالشو بردیم

بعضی ها هم که فرمودند تابستون گندی بود آمارتونو دارم که روزی چند تا کلاس درسی میرفتید , معلومه که افتضاح میشه!

پس از اینکه در سرویس عزیزمان , ون خوشگله ی آقای خسروی , دریافتیم که کیف من و عارفه کپ همدیگس و فقط رنگش فرق فوکوله(کال من قهوه ایه مال عارفه آبی) کلی حرف زدیم و دقت کردیم که هیچی رو جا نذاریم

بعد از سلام عیک مفصل با بچه ها مراسم آشتی کنون  باحالی ترتیب داده شد که البته مقدماتش چند روز قبل با ایمیل فراهم شده بود(اصلا نفهمیدید کی با کی آشتی کرد!)

زنگ اول ریاضی داشتیم و خب... بدک نبود

معلم جوونی بود و البته کلش یخورده باد داشت! میفهمید که چی میگم! منظورم اینکه از ایناس که برنامه میریزه روزی هزار و چهارصدتا تست رو سر کلاس حل کنیم!

زنگ دومش ورزش داشتیم که معلم ورزش رو که قربونش برم بیشتر شبیه جلاد بود تا معلم ورزش! میخواد بترکونه!  میگه نرمش هارو تو دفترتون بنویسید برام بیارید

زنگ سوم هم که با جاپلقی فیزیک داشتیم که دوستان هیچکدوم کلاس نرفته بودن ارواح شیکمشون!و این فرمولای کار و اینکه کسینوس زاویه آلفا درصورتی که آلفا 90 و 180 و.. باشه رو از توی شیکم مامانشون میدونستن! اینم به خوبی و خوشی گذشت (بازم افعال معکوس!)

زنگ زبان هم که با حقوقی عزیزم داشتیم! عاشششق حقوقیم! گذاشت هر کاری دلمون میخواد به مناسبت ایام فرخنده ی بازگشایی مدارس(افعال معکوس) بکنیم! و صد البته که نوشین سخت گیر تر شده! ولی به قول سعدی , شاگرد تا چوب خر نخوره آدم نمیشه(شعرشو حفظ نیستم)

من میرم میام تو پست بعدی بقیشو میگم

/ 2 نظر / 9 بازدید

خوشم میاد کاملا شرح میدی . عالیه

خوشم میاد کاملا شرح میدی . عالیه